سرور مجازی مکان امن تری برای وب سایت شماست
در سرور مجازی وب سایتی در کنار شما قرار نگرفته است و رفتارهای پرخطر آن وب سایت ها شما را در معرض تهدید های امنیتی قرار نخواهد داد.
مثلاً شما زمانی که از سرور مجازی استفاده میکنید آی پی اختصاصی به شما تعلق خواهد گرفت که این باعث خواهد شد ایمیل های شما بهتر ارسال و دریافت گردد.
در سرویس هاست اشتراکی به دلیل استفاده همه وب سایت ها از یک آی پی اشکالات و استفاده های نادرست از میل سرور به نام شما نیز نوشته خواهد شد و ممکن است به دلیل اسپم کردن یک وب سایت در هاست اشتراکی ایمیل های شما نیز به درستی به دست مخاطبینتان نرسد.

 

 

کنترل بهتر در سرور مجازی
سرور مجازی مال شماست و هیچ مشترک یا فردی به آن دسترسی ندارد بنابراین می توانید به راحتی برنامه ها و سیستم عامل مورد نظرتان را روی سرور مجازی نصب و استفاده نمایید.

سرور مجازی ارزان تر از سرور اختصاصی است
سرور اختصاصی یک سرور کامل است که در اختیار شما قرار میگیرد و بنابراین هزینه یک سرور کامل را باید پرداخت نمایید در حالیکه در سرور مجازی شما هزینه قسمتی از سرور را پرداخت میکنید و با هزینه ماهانه کمتری روبرو میشوید.
به هر حال سرور مجازی هزینه بیشتری نسبت به هاست اشتراکی دارد.سرور اختصاصی مانند مالکیت یک خانه حیاط دار شخصی است در حالیکه مالکیت یک سرورمجازی مانند مالکیت یک آپارتمان زیبا ، مدرن است.مالیکیت یک هاست اشتراکی مانند زندگی کردن در یک خوابگاه است که شما در معرض باز بودن در و پنجره ها ، پخش فیلم و موسیقی با صدا بلند و … قرار دارید. انتخاب با شماست که کدام یک از محل های فوق برای زندگی وب سایت شما مناسب است.

وی پی اس قابل تغییر است
شما یک سرویس بر اساس نیاز فعلی تان تهیه می کنید اگر به منابع بیشتری نیاز دارید به راحتی می توانید با استفاده از سرویس بزرگتر وی پی اس خود را ارتقاع دهید و در این ارتقاء هیچ خدشه ای به سرویس شما وارد نخواهد شد.

 

 

سرویس وی پی اس یا سرور مجازی پله ترقی شماست
شما به این دلیل سرورمجازی را انتخاب کرده اید که وب سایت شما در حال ارتقاء است و شما در حال رشد هستید بنابراین مرحله به مرحله شما میتوانید سرور مجازی تان را تا رسیدن به سرور اختصاصی ارتقاء دهید.

پشتیبانی در سرور مجازی وجود دارد
سرور مجازی قسمتی از سرور اختصاصی است و سرور اختصاصی بصورت کامل توسط شرکت ارائه کننده خدمات پشتیبانی میشود.
پشتیبانی که در سرورهای مجازی ارائه میشود برای کار شما مناسب و مفید خواهد بود.

سرور مجازی پر سرعت است
وب سایت شما بر روی سرور مجازی بسیار سریعتر و بهتر از هاست اشتراکی کار خواهد کرد و منابعی که در این سرور وجود دارد بصورت کامل در اختیار شما قرار دارد.
به هر حال هر زمان که از همه منابعتان استفاده کنید باید سرور مجازی تان را به سرویس بالاتری ارتقاع دهید.

در صورتی که هم اکنون تصمیم به سفارش یک VPS برای وب سایت یا کسب و کار خود دارید میتوانید با مرجعه به این لینک لیست قیمت های ما را مشاهده کنید. امیدواریم میزبان خوبی برای شما باشیم.